Chovatelé a ošetřovatelé koní - Ošetřovatel-ošetřovatelka koní

Firma ŽITNÁ AGRO CENTRUM s.r.o. hledá pracovníky z oboru Chovatelé a ošetřovatelé koní, na pozici Ošetřovatel-ošetřovatelka koní. Jde o práci na plný úvazek s platem od 13 350 Kč do 18 000 Kč. Minimální požadované vzdělání je střední odborné (vyučen). Místo výkonu práce je Hracholusky 384 11.

Pokud vás nabídka práce zaujala, můžete zavolat na telefonní číslo +420 721 368 888 nebo poslat e-mail na info@horsefarm.cz. Kontaktní osoba je Ing. Jindřich Lukáš, jednatel.

Informace o firmě

Firma ŽITNÁ AGRO CENTRUM s.r.o. (IČ 25189891) nabízí volné pracovní místo na adrese Hracholusky 384 11. Bližší informace naleznete v registru ekonomických subjektů ARES.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1
Poslední změna nabídky: 20. 06. 2019

Poznámka

Pro pomoc při práci s koňmi hledáme ošetřovatelku koní na plný (případně i zkrácený úvazek - dle domluvy). Hřebčín se nachází ve vesnici Žitná (poblíž Netolic).

Požadujeme: spolehlivost, flexibilitu, praxi v práci s koňmi a ochotu učit se novým věcem.

Náplň práce: péče o koně, vodění koní, příprava krmiva, případně lonžování.

Nabízíme: dobré finanční ohodnocení, zajímavou, samostatnou a pestrou práci na čerstvém vzduchu.
Kontakt: Lukáš Jindřich Ing., tel.: 721 368 888, e-mail: info@horsefarm.cz

Úřad práce

Nabídka práce z ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prachatice.

Informace o pozici

Firma
ŽITNÁ AGRO CENTRUM s.r.o.
Místo
50, Hracholusky 384 11
Plat
13 350 Kč — 18 000 Kč
Požadované vzdělání
Odborné vyučení bez maturity
Typ pracovního poměru
HPP
Zařazeno
Zemědělství, lesnictví a ekologie
Uveřejněno
27. 3. 2018

Koho kontaktovat

Kontaktní osoba
Jindřich Lukáš
info@horsefarm.cz
Telefon
+420 721 368 888,602 352 589