Chovatelé a ošetřovatelé koní - PRACOVNÍK/PRACOVNICE V OBLASTI AGROTURISTIKY A CHOVU ZVÍŘAT

Firma Jiří Mazur hledá pracovníky z oboru Chovatelé a ošetřovatelé koní, na pozici PRACOVNÍK/PRACOVNICE V OBLASTI AGROTURISTIKY A CHOVU ZVÍŘAT. Jde o práci na plný úvazek s platem od 15 000 Kč. Minimální požadované vzdělání je základní + praktická škola. Místo výkonu práce je Lhotka u Litultovic 747 55.

Pokud vás nabídka práce zaujala, můžete zavolat na telefonní číslo +420 603 948 254 nebo poslat e-mail na jirimazur@seznam.cz. Kontaktní osoba je Jiří Mazur.

Informace o firmě

Firma Jiří Mazur (IČ 63304074) nabízí volné pracovní místo na adrese Lhotka u Litultovic 747 55. Bližší informace naleznete v registru ekonomických subjektů ARES.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1
Poslední změna nabídky: 02. 08. 2018

Poznámka

KO: Mazur Jiří, e-mail: jirimazur@seznam.cz, tel. : 603 948 254.
Náplň práce: zkušenosti s chovem koní a jízdou na koni.
Pracoviště: Lhotka u Litultovic, možnost ubytování.

Úřad práce

Nabídka práce z ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava.

Informace o pozici

Firma
Jiří Mazur
Místo
95, Lhotka u Litultovic 747 55
Plat
15 000 Kč
Požadované vzdělání
Základní
Typ pracovního poměru
HPP
Zařazeno
Zemědělství, lesnictví a ekologie
Uveřejněno
27. 3. 2018

Koho kontaktovat

Kontaktní osoba
Jiří Mazur
jirimazur@seznam.cz
Telefon
+420 603 948 254