Chovatelé a ošetřovatelé prasat - Ošetřovatel (ka) prasnic, údržbář - farmy v okrese Svitavy

Firma Drupork Svitavy, a. s. hledá pracovníky z oboru Chovatelé a ošetřovatelé prasat, na pozici Ošetřovatel (ka) prasnic, údržbář - farmy v okrese Svitavy. Jde o práci na plný úvazek s platem od 19 000 Kč. Minimální požadované vzdělání je střední odborné (vyučen). Místo výkonu práce je 5. května 2096, Svitavy 568 02.

Pokud vás nabídka práce zaujala, můžete zavolat na telefonní číslo +420 461 540 611 nebo poslat e-mail na pokorna.drupork@svi.cz. Kontaktní osoba je Jana Pokorná, účetní.

Informace o firmě

Firma Drupork Svitavy, a. s. (IČ 47452749) nabízí volné pracovní místo na adrese 5. května 2096, Svitavy 568 02. Bližší informace naleznete v registru ekonomických subjektů ARES.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1
Poslední změna nabídky: 03. 11. 2018

Poznámka

NÁPLŇ PRÁCE: ošetřování a práce se zvířaty
POŽADAVKY: praxe vítána
NABÍZÍME: zajištění stravy, příspěvek na životní nebo penzijní pojištění, bezúročnou půjčku z FKSP, pracovní dobu 6:00-14:00 a dle dohody
KONTAKT: telefonicky, e-mailem (zaslat životopis)

Úřad práce

Nabídka práce z ÚP ČR - kontaktní pracoviště Svitavy.

Informace o pozici

Firma
Drupork Svitavy, a. s.
Místo
5. května 2096/13, Svitavy 568 02
Plat
19 000 Kč
Požadované vzdělání
Odborné vyučení bez maturity
Typ pracovního poměru
HPP
Zařazeno
Zemědělství, lesnictví a ekologie
Uveřejněno
27. 3. 2018

Koho kontaktovat

Kontaktní osoba
Jana Pokorná
pokorna.drupork@svi.cz
Telefon
+420 461 540 611