Chovatelé a ošetřovatelé prasat - OŠETŘOVATEL/KA PRASNIC A SELAT - FARMA SÁZAVA

Firma Zemědělsko-obchodní družstvo Žichlínek hledá pracovníky z oboru Chovatelé a ošetřovatelé prasat, na pozici OŠETŘOVATEL/KA PRASNIC A SELAT - FARMA SÁZAVA. Jde o práci na plný úvazek s platem od 18 000 Kč do 19 000 Kč. Minimální požadované vzdělání je střední odborné (vyučen). Místo výkonu práce je Lanškroun.

Pokud vás nabídka práce zaujala, můžete zavolat na telefonní číslo +420 774 487 544 nebo poslat e-mail na smid.eva@seznam.cz. Kontaktní osoba je MVDr. Eva Šmídová.

Informace o firmě

Firma Zemědělsko-obchodní družstvo Žichlínek (IČ 00131768) nabízí volné pracovní místo na adrese Lanškroun. Bližší informace naleznete v registru ekonomických subjektů ARES.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1
Poslední změna nabídky: 12. 03. 2019

Poznámka

MÍSTO VÝKONU: Farma chov prasat Sázava
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ: kompletní ošetřování prasnic a selat
POŽADUJEME: praxe v oboru vítána, samostatnost, časová flexibilita
KONTAKT: telefonicky nebo e-mail

Úřad práce

Nabídka práce z ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí.

Informace o pozici

Firma
Zemědělsko-obchodní družstvo Žichlínek
Místo
Lanškroun
Plat
18 000 Kč — 19 000 Kč
Požadované vzdělání
Odborné vyučení bez maturity
Typ pracovního poměru
HPP
Zařazeno
Zemědělství, lesnictví a ekologie
Uveřejněno
27. 3. 2018

Koho kontaktovat

Kontaktní osoba
Eva Šmídová
smid.eva@seznam.cz
Telefon
+420 774 487 544