Prodejce po telefonu 18 - 40 tis Kč/měsíc (HPP)

TOP

B2Call s.r.o.

Jsme nové a inovativní call-centrum, jsme specialisté na B2B marketing a telefonní prodej. Společnost B2Call s.r.o. vznikla jako kapitálový partner silného hráče na českém internetu, firmy B2M.CZ s.r.o., působící v ČR a SR již od roku 2006.

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Konzultace a prezentace výhod moderních B2B produktů po telefonu
  • Komunikace s klienty, kteří mají zájem o naše služby
  • Konzultace správného nastavení produktů se zájemci z firem
  • Budeš součástí největšího poptávkového serveru v ČR

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Motivační platové ohodnocení – základní mzdu 18 tis. + provize do výše 14% + osobní ohodnocení do výše 7 tis. Kč
  • otevřenou firemní kulturu a veselý pracovní tým
  • zaměstnání v úspěšné, české internetové společnosti, která je lídrem v oboru
  • hlavní pracovní poměr
  • stravenky, teplé a studené nápoje zdarma
  • pravidelné soutěže a hry o fianční i nefinanční odměny
  • pracovní doba od pondělí do pátku, 7:30 - 16 hod., volné víkendy, žádný směnný provoz
  • nástup možný IHNED

Požadavky na zaměstnance

  • pozici vyhovují uchazeči se základním vzdělání a nástavbovým/vyšším odborným vzděláním

Jazykové znalosti

  • český jazyk - pokročilý

Informace o pozici

Firma
Místo
Krajinská 37/4, České Budějovice 37001
Plat
18 000 Kč — 45 000 Kč
Požadované vzdělání
Základní
Typ pracovního poměru
HPP
Zařazeno
Prodej a obchod
Vhodné pro absolventy
Ano
Uveřejněno
4. 4. 2018

Koho kontaktovat

Kontaktní osoba
Otto Kočí
otto.koci@b2m.cz