Noční recepční Volcano Spa hotel****

TOP

VOLCANO COMPLEX

Náplň práce

  • Check-in a check-out hostů v luxusním designovém hotelu
  • Kontrola rezervací a obsazenosti hotelu
  • Noční audit prádla
  • Kontrolní obchůzky hotelu
  • Profesionální servis zaměřený na potřeby hosta

Požadavky

  • Samostatní se snahou zpříjemnit hostovi pobyt v našem komplexu
  • Předchozí praxe výhodou ale není podmínkou
  • Znalost anglického jazyka (denní využití)  další jazyk výhodou
  • Ochota pracovat jak ve všední den, tak i o víkendu – služby 19,00 – 07,00 hodin
  • Spolehlivost, flexibilita

Nabízíme

  • Práce na HPP a DPP – vhodné pro studenty
  • Nástupní plat při HPP - 24.000,-
  • Směny jak ve všední den, tak i o vikendu
  • Širokou paletu benefitů (stravování, permanentka fitness, bonus Thaimasage)
  • Zvýhodněné ceny členství ve VOLCANO Health Club pro své blízké
  • Příjemné neformální pracovní prostředí v přátelském mladém kolektivu v těsné blízkosti stanice metra Nové Butovice

Informace o pozici

Firma
Místo
K sopce 839, Praha 13 15800
Plat
22 000 Kč — 24 000 Kč
Zařazeno
Cestovní ruch a ubytování
Vhodné pro absolventy
Ano
Uveřejněno
1. 9. 2018

Koho kontaktovat

Kontaktní osoba
Ing. Martina Kašprišin
martina.kasprisin@volcanocomplex.cz
Telefon
+420 725 755 770