Skladník

TOP

ETANCO CZ s.r.o

Náplň práce

  • manipulace se zbožím pomocí VZV
  • ruční manipulace se zbožím ve skladu
  • skladová evidence
  • výdej a příjem materiálu
  • kompletace dodávek pro odvoz k zákazníkovi
  • inventární práce
  • úklidové práce ve skladu
  • ostatní práce související s expedicí ve skladu

Požadavky

  • zkušenosti s řízením VZV
  • praxe s prací ve skladu
  • uživatelská znalost práce na PC
  • spolehlivost, zodpovědnost, důslednost, pečlivost
  • čistý trestní rejstřík, časovou flexibilitu
  • vysoké pracovní nasazení, preciznost a odpovědný přístup k práci
  • dobrý zdravotní stav

Nabízíme

  • hlavní pracovní poměr, 20dní dovolené, 3 dny sick days
  • zajímavá a tvůrčí práce v mladém týmu, jednosměnný provoz
  • možnost podílet se svou prací na dalším rozvoji firmy
  • zajímavé finanční ohodnocení založené na odpovědném přístupu, systém bonusů za řádně odvedenou práci
  • prostředí s příjemnými a přátelskými kolegy
  • nutná je zkušenost s řízením VZV, propadlé oprávnění je možné u nás za poplatek obnovit.
  • nástup možný ihned.

Informace o pozici

Firma
Místo
Pražská třída 686, Hradec Králové 50004
Požadované vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Typ pracovního poměru
HPP
Zařazeno
Stavebnictví a reality
Uveřejněno
2. 10. 2018

Koho kontaktovat

Kontaktní osoba
Petra Brunnerová
brunnerova@etanco.cz
Telefon
+420 727 853 205