Technici v oboru ekologie - Ekolog/ekoložka

Firma Slovácké strojírny, akciová společnost hledá pracovníky z oboru Technici v oboru ekologie, na pozici Ekolog/ekoložka. Jde o práci na plný úvazek s platem od 20 000 Kč. Minimální požadované vzdělání je úso (vyučení s maturitou). Místo výkonu práce je Tovární 182, Postřelmov 789 69.

Pokud vás nabídka práce zaujala, můžete zavolat na telefonní číslo +420 583 493 112 nebo poslat e-mail na balcarkova.lenka@sub.cz. Kontaktní osoba je Lenka Balcárková.

Informace o firmě

Firma Slovácké strojírny, akciová společnost (IČ 00008702) nabízí volné pracovní místo na adrese Tovární 182, Postřelmov 789 69. Bližší informace naleznete v registru ekonomických subjektů ARES.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1
Poslední změna nabídky: 11. 08. 2019

Poznámka

Pracovní místo je vhodné i pro absolventy.
Doba určitá, dále na neurčito.
Požadavky:
- praxe v oboru ekologie - výhodou
- přehled o zákonných požadavcích na podnikovou ekologii (ochrana ovzduší a vod, nákládání s chemickými látkami, odpadové hospodářství, nakládání s obaly).
Pracovní náplň:
- zpracování podkladů týkající se podnikové ekologie ve spolupráci s externí poradenskou firmou.
- účast na jednání s orgány státní správy na úseku životního prostředí.
Podnikové stravování.
Pracovní doba Po-Pá od 5:50-14:20 hod.
Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Úřad práce

Nabídka práce z ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk.

Informace o pozici

Firma
Slovácké strojírny, akciová společnost
Místo
Tovární 182, Postřelmov 789 69
Plat
20 000 Kč
Požadované vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Typ pracovního poměru
HPP
Zařazeno
Zemědělství, lesnictví a ekologie
Uveřejněno
11. 8. 2019

Koho kontaktovat

Kontaktní osoba
Lenka Balcárková
balcarkova.lenka@sub.cz
Telefon
+420 583 493 112