Chovatelé a ošetřovatelé zvířat v zařízeních určených pro chov a příbuzní pracovníci - Pomocný/á ošetřovatel/ka hospodářských zvířat

Firma Diana Houdová hledá pracovníky z oboru Chovatelé a ošetřovatelé zvířat v zařízeních určených pro chov a příbuzní pracovníci, na pozici Pomocný/á ošetřovatel/ka hospodářských zvířat. Jde o práci na zkrácený úvazek s platem od 4 800 Kč do 6 000 Kč. Minimální požadované vzdělání je základní + praktická škola. Místo výkonu práce je Na Okrajích 156, Spojil 530 02.

Pokud vás nabídka práce zaujala, můžete zavolat na telefonní číslo +420 778 085 505 nebo poslat e-mail na dianahoudova.hajkova@email.cz. Kontaktní osoba je Lada Hájková.

Informace o firmě

Firma Diana Houdová (IČ 75061198) nabízí volné pracovní místo na adrese Na Okrajích 156, Spojil 530 02. Bližší informace naleznete v registru ekonomických subjektů ARES.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 2
Poslední změna nabídky: 13. 08. 2019

Poznámka

Místo výkonu práce Spojil
Pracovní náplň: čištění boxů, vyvážení hnoje, úklid ve stáji
Denní směny - krátký/dlouhý týden
Místo vhodné pro osoby se zdravotním omezením
Zkrácený pracovní poměr - 15 hod/týden
Možnost prodloužení pracovní smlouvy
Požadujeme samostatnost, pečlivost, aktivní přístup k práci

Úřad práce

Nabídka práce z ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice.

Informace o pozici

Firma
Diana Houdová
Místo
Na Okrajích 156, Spojil 530 02
Plat
4 800 Kč — 6 000 Kč
Požadované vzdělání
Základní
Typ pracovního poměru
DPČ
Zařazeno
Zemědělství, lesnictví a ekologie
Uveřejněno
13. 8. 2019

Koho kontaktovat

Kontaktní osoba
Lada Hájková
dianahoudova.hajkova@email.cz
Telefon
+420 778 085 505