Pomocní pracovníci v zahradnictví - *Pomocní pracovníci v zahradnictví

Firma ZELTR AGRO a.s. hledá pracovníky z oboru Pomocní pracovníci v zahradnictví, na pozici *Pomocní pracovníci v zahradnictví. Jde o práci na plný úvazek s platem od 13 350 Kč. Minimální požadované vzdělání je základní + praktická škola. Místo výkonu práce je Roketská 790, Troubky 751 02.

Pokud vás nabídka práce zaujala, můžete zavolat na telefonní číslo +420 603 333 482 nebo poslat e-mail na zeltr@volny.cz. Kontaktní osoba je Petr Raška.

Informace o firmě

Firma ZELTR AGRO a.s. (IČ 25541439) nabízí volné pracovní místo na adrese Roketská 790, Troubky 751 02. Bližší informace naleznete v registru ekonomických subjektů ARES.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 9
Poslední změna nabídky: 14. 08. 2019

Poznámka

Náplň práce:
práce na poli v každém počasí (v dešti, na slunci, ve vysokých i nízkých teplotách)

Požadujeme:
manuální zručnost

Zájemci se mohou hlásit vždy v pondělí od 08:00 do 14:00 hod. u kontaktní osoby - pan Petr Raška:
- osobně v sídle firmy na adrese ZELTR AGRO a. s., Roketská č.p. 790/23, 751 02 Troubky nad Bečvou

Úřad práce

Nabídka práce z ÚP ČR - kontaktní pracoviště Přerov.

Informace o pozici

Firma
ZELTR AGRO a.s.
Místo
Roketská 790/23, Troubky 751 02
Plat
13 350 Kč
Požadované vzdělání
Základní
Typ pracovního poměru
HPP
Zařazeno
Zemědělství, lesnictví a ekologie
Uveřejněno
14. 8. 2019

Koho kontaktovat

Kontaktní osoba
Petr Raška
zeltr@volny.cz
Telefon
+420 603 333 482