Pomocní pracovníci v zahradnictví - Pomocný zahradník/ce

Firma AquaKlim, s.r.o. hledá pracovníky z oboru Pomocní pracovníci v zahradnictví, na pozici Pomocný zahradník/ce. Jde o práci na plný úvazek s platem od 15 000 Kč. Minimální požadované vzdělání je nižší střední odborné. Místo výkonu práce je Klimkovice 742 83.

Pokud vás nabídka práce zaujala, můžete zavolat na telefonní číslo +420 556 422 122 nebo poslat e-mail na kariera@sanklim.cz. Kontaktní osoba je Bc. Helena Ondrová.

Informace o firmě

Firma AquaKlim, s.r.o. (IČ 27849562) nabízí volné pracovní místo na adrese Klimkovice 742 83. Bližší informace naleznete v registru ekonomických subjektů ARES.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1
Poslední změna nabídky: 17. 08. 2019

Poznámka

Místo výkonu práce: Sanatoria Klimkovice, 742 84 Klimkovice-Hýlov
Kontakt: emailem: kariera@sanklim.cz, nebo na tel č.:556 422 122

Náplň práce:
Pletí záhonů, vysazování květin
Zalévání květin
Stříhání, ořezávání a sázení stromků

Co od Vás očekáváme:
Pracovitost, spolehlivost a pečlivost
Vyučení v oboru zahradnice výhodou

Benefity:
- příspěvek na penzijní připojištění, roční odměny
- zvýhodněné stravování
- možnost využívat procedury za zvýhodněnou cenu

Úřad práce

Nabídka práce z ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.

Informace o pozici

Firma
AquaKlim, s.r.o.
Místo
24, Klimkovice 742 83
Plat
15 000 Kč
Požadované vzdělání
Vyšší odborné
Typ pracovního poměru
HPP
Zařazeno
Zemědělství, lesnictví a ekologie
Uveřejněno
17. 8. 2019

Koho kontaktovat

Kontaktní osoba
Helena Ondrová
kariera@sanklim.cz
Telefon
+420 556 422 122