Pomocní pracovníci v zahradnictví - POMOCNÝ PRACOVNÍK / POMOCNÁ PRACOVNICE

Firma Okrasné zahrady arboristika s.r.o. hledá pracovníky z oboru Pomocní pracovníci v zahradnictví, na pozici POMOCNÝ PRACOVNÍK / POMOCNÁ PRACOVNICE. Jde o práci na plný úvazek s platem od 15 000 Kč do 20 000 Kč. Minimální požadované vzdělání je bez vzdělání. Místo výkonu práce je Velké Poříčí 549 32.

Pokud vás nabídka práce zaujala nebo poslat e-mail na info@arboristika.com. Kontaktní osoba je Ing. Barbora Filipová.

Informace o firmě

Firma Okrasné zahrady arboristika s.r.o. (IČ 27535363) nabízí volné pracovní místo na adrese Velké Poříčí 549 32. Bližší informace naleznete v registru ekonomických subjektů ARES.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1
Poslední změna nabídky: 20. 08. 2019

Poznámka

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.

Náplň práce: výsadba rostlin, práce venku.

Požadavky: samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, příjemné vystupování, časová flexibilita.

Zaměstnanecké výhody: zvláštní peněžité odměny.

KONTAKT POUZE ZASLÁNÍM ŽIVOTOPISU na e-mail: info@arboristika.com
Nechodit na pracoviště!

Úřad práce

Nabídka práce z ÚP ČR - kontaktní pracoviště Náchod.

Informace o pozici

Firma
Okrasné zahrady arboristika s.r.o.
Místo
597, Velké Poříčí 549 32
Plat
15 000 Kč — 20 000 Kč
Požadované vzdělání
Základní
Typ pracovního poměru
HPP
Zařazeno
Zemědělství, lesnictví a ekologie
Uveřejněno
20. 8. 2019

Koho kontaktovat

Kontaktní osoba
Barbora Filipová
info@arboristika.com