Zahradní technici - KVALIFIKOVANÝ PRACOVNÍK / KVALIFIKOVANÁ PRACOVNICE V OBLASTI ZAKLÁDÁNÍ ZELENĚ A ÚDRŽBY ZELENĚ

Firma Okrasné zahrady arboristika s.r.o. hledá pracovníky z oboru Zahradní technici, na pozici KVALIFIKOVANÝ PRACOVNÍK / KVALIFIKOVANÁ PRACOVNICE V OBLASTI ZAKLÁDÁNÍ ZELENĚ A ÚDRŽBY ZELENĚ. Jde o práci na plný úvazek s platem od 17 000 Kč do 25 000 Kč. Minimální požadované vzdělání je střední odborné (vyučen). Místo výkonu práce je Velké Poříčí 549 32.

Pokud vás nabídka práce zaujala nebo poslat e-mail na info@arboristika.com. Kontaktní osoba je Ing. Barbora Filipová.

Informace o firmě

Firma Okrasné zahrady arboristika s.r.o. (IČ 27535363) nabízí volné pracovní místo na adrese Velké Poříčí 549 32. Bližší informace naleznete v registru ekonomických subjektů ARES.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1
Poslední změna nabídky: 20. 08. 2019

Poznámka

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Jedná se o práci v terénu. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.

Náplň práce: zahradnické práce, práce s technikou.

Požadavky: řidičský průkaz sk. B, C, E; dobrá tělesná kondice; časová flexibilita; bezúhonnost.

Zaměstnanecké výhody: zvláštní peněžité odměny.

KONTAKT POUZE ZASLÁNÍM ŽIVOTOPISU na e-mail: info@arboristika.com
Nechodit na pracoviště!

Úřad práce

Nabídka práce z ÚP ČR - kontaktní pracoviště Náchod.

Informace o pozici

Firma
Okrasné zahrady arboristika s.r.o.
Místo
597, Velké Poříčí 549 32
Plat
17 000 Kč — 25 000 Kč
Požadované vzdělání
Odborné vyučení bez maturity
Typ pracovního poměru
HPP
Zařazeno
Zemědělství, lesnictví a ekologie
Uveřejněno
20. 8. 2019

Koho kontaktovat

Kontaktní osoba
Barbora Filipová
info@arboristika.com