Pomocní pracovníci v živočišné výrobě

Firma IVEBA s.r.o. hledá pracovníky z oboru Pomocní pracovníci v živočišné výrobě. Jde o práci na plný úvazek s platem od 14 740 Kč do 16 200 Kč. Minimální požadované vzdělání je základní + praktická škola. Místo výkonu práce je Oráčov.

Pokud vás nabídka práce zaujala, můžete zavolat na telefonní číslo +420 734 622 444 nebo poslat e-mail na info@iveba.cz. Kontaktní osoba je Ing. Petr Baťko.

Informace o firmě

Firma IVEBA s.r.o. (IČ 24679232) nabízí volné pracovní místo na adrese Oráčov. Bližší informace naleznete v registru ekonomických subjektů ARES.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 2
Poslední změna nabídky: 21. 08. 2019

Poznámka

Náplň práce: úklidová činnost, čištění stájí (desinfekce, vyhrnování podestýlek a hnoje), příprava krmení, zakrmování, krmení skotu a drůbeže.
Požadujeme: manuální zručnost, zodpovědnost, schopnost, důslednost, pečlivost a samostatnost.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: svůj životopis zasílejte na e-mail info@iveba.cz

Úřad práce

Nabídka práce z ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rakovník.

Informace o pozici

Firma
IVEBA s.r.o.
Místo
Oráčov
Plat
14 740 Kč — 16 200 Kč
Požadované vzdělání
Základní
Typ pracovního poměru
HPP
Zařazeno
Zemědělství, lesnictví a ekologie
Uveřejněno
21. 8. 2019

Koho kontaktovat

Kontaktní osoba
Petr Baťko
info@iveba.cz
Telefon
+420 734 622 444