Zahradní technici - Technik/čka do realizací

Firma ZELENÉ KOLO, s.r.o. hledá pracovníky z oboru Zahradní technici, na pozici Technik/čka do realizací. Jde o práci na plný úvazek s platem od 17 000 Kč do 26 000 Kč. Minimální požadované vzdělání je střední odborné (vyučen). Místo výkonu práce je Trmice 400 02.

Pokud vás nabídka práce zaujala, můžete zavolat na telefonní číslo +420 777 206 788 nebo poslat e-mail na doprace@zelenekolo.cz. Kontaktní osoba je Bc. Petra Kučerková.

Informace o firmě

Firma ZELENÉ KOLO, s.r.o. (IČ 25476793) nabízí volné pracovní místo na adrese Trmice 400 02. Bližší informace naleznete v registru ekonomických subjektů ARES.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1
Poslední změna nabídky: 24. 08. 2019

Poznámka

Místo výkonu práce: Koštov č.p. 112, Trmice, Ústí nad Labem.
Požadujeme:
vyučení např. v oboru zedník, zámečník, truhlář, zahradník, nebo základní vzdělání a zapálení pro náš obor.
• loajálnost, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost a korektní vystupování.
• Oceňujeme manuální a technickou zručnost a orientaci v technických nákresech
• Řidičský průkaz skupiny B a znalost obsluhy zemních strojů a techniky
• Dbáme na kvalitu odvedené práce i týmového ducha
• Hodnotíme kladně výborné komunikační schopnosti, samostatnost, pečlivost a spolehlivost
Náplň práce:
Pomoc při realizaci zahrad
•Starost o přidělené úkoly stavebních realizací
•Úzká komunikace s vedoucím realizace
•Zodpovědnost za bezvadný stav odvedené práce
•Údržba svěřené techniky a vozového parku
•Prostor pro realizaci vlastních nápadů
•Nadšení pro design a cit pro zahradní architekturu
Nabízíme:
•Stravenky, zimní dovolená navíc
•Sleva na fremní výrobky a fremní akce
•Odměny při pracovních výročích
Kontakt:
osobně po telefonické domluvě

Úřad práce

Nabídka práce z ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem.

Informace o pozici

Firma
ZELENÉ KOLO, s.r.o.
Místo
112, Trmice 400 02
Plat
17 000 Kč — 26 000 Kč
Požadované vzdělání
Odborné vyučení bez maturity
Typ pracovního poměru
HPP
Zařazeno
Zemědělství, lesnictví a ekologie
Uveřejněno
24. 8. 2019

Koho kontaktovat

Kontaktní osoba
Petra Kučerková
doprace@zelenekolo.cz
Telefon
+420 777 206 788