Zahradníci floristé a květináři - PRODAVAČ V ODD. ZAHRADY - FLORISTKA

Firma BM ČESKO s.r.o. hledá pracovníky z oboru Zahradníci floristé a květináři, na pozici PRODAVAČ V ODD. ZAHRADY - FLORISTKA. Jde o práci na plný úvazek s platem od 22 300 Kč do 26 000 Kč. Minimální požadované vzdělání je střední odborné (vyučen). Místo výkonu práce je J. Boreckého 1661, České Budějovice 370 11.

Pokud vás nabídka práce zaujala, můžete zavolat na telefonní číslo +420 725 669 331 nebo poslat e-mail na budejovice@bmcesko.cz. Kontaktní osoba je Toncarová, Černá.

Informace o firmě

Firma BM ČESKO s.r.o. (IČ 04335813) nabízí volné pracovní místo na adrese J. Boreckého 1661, České Budějovice 370 11. Bližší informace naleznete v registru ekonomických subjektů ARES.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1
Poslední změna nabídky: 29. 08. 2019

Poznámka

Pracovní náplň: Znalost v oboru zahrady - vítána. Prodej květin, zemin, čerpadel, sekaček, zahradního nábytku. Průběžné doplňování regálů, starost o kvalitu a prezentaci zboží, zajišťování a poskytování kvalifikovaných informací zákazníkům o prodávaném zboží, apod.
Požadujeme: SOU s výučním listem (není nutné v oboru), samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, orientace na zákazníka.
Nabízíme: HPP, atraktivní mzdu, benefity, možnost seberealizace
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, zvláštní prémie
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele na uvedené e-mailové adrese.

Úřad práce

Nabídka práce z ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice.

Informace o pozici

Firma
BM ČESKO s.r.o.
Místo
J. Boreckého 1661/34, České Budějovice 370 11
Plat
22 300 Kč — 26 000 Kč
Požadované vzdělání
Odborné vyučení bez maturity
Typ pracovního poměru
HPP
Zařazeno
Zemědělství, lesnictví a ekologie
Uveřejněno
29. 8. 2019

Koho kontaktovat

Kontaktní osoba
Toncarová, Černá
budejovice@bmcesko.cz
Telefon
+420 725 669 331